ico_doprava.png
Bag4U sedací pytel Křeslo Color bílá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color sv.zelená SLEVA 28%
Bag4U sedací pytel Křeslo Color zelená SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color tmavě zelená 2 SLEVA 28 %
Křeslo Color Bag4U modrá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color tm.modrá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color sv.hnědá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color hnědá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color maskáč CS SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color tmavě olivová SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Color sv.šedivá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color antracit SLEVA 28%
Bag4U sedací pytel Křeslo Color černá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color bordó SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color sparta
Bag4U sedací pytel Křeslo Color žlutá SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Color tm.oranžová SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Křeslo Color růžová SLEVA 28 %
Bag4U sedací pytel Color sv. červená SLEVA 28 %
sedací pytel Křeslo Color tm.červená SLEVA 28%

Zboží je dostupné obvykle do týdne

Dostupnost: Do týdne
Barva:
Výrobce: Bag4U
Objem: 220 litrů
Rozměry (cm): 80 x 80 x 90 cm
Materiál: 100 % polyester se zátěrem

Běžná cena: 3 490 Kč
Ušetříte: 1 000 Kč

2 490 Kč

včetně dopravy a DPH

Počet kusů:

Designer: Izzo Tahirovič & Bag4U team

Řada sedacích křesel "Color" je určena pro aktivní a odvážné lidi. Zářivé barvy rozsvítí váš interiér a přinesou do vašeho interiéru léto i v zimě. Sedací křesla Bag4U Color lze používat i v exteriéru. Musí však být umístněny na pevné a suché podložce.

Rozměry a váha

Rozměry: 90 x 80 x 80 cm, hmotnost: 8 kg

Materiál

Látka: 100 % polyester s vnitřní pogumovanou stěnou pro vysokou pevnost. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

O sedacím pytli

Sedací pytle a vaky Bag4U® jsou samonosné vaky bez pevné vnitřní konstrukce, naplněné napěněnými kuličkami polystyrenu. Díky této konstrukci se sedací pytle vždy přizpůsobí svým tvarem vašim zádům a poskytují tak velice zdravé a pohodlné sezení.

Kvalita a bezpečnost

Všechny sedací pytle jsou šité dvojitým nebo trojitým švem, jež zabraňuje roztržení sedáku ve švu a následnému úniku kuliček. Každý sedací pytel je opatřen bezpečným uzávěrem pro doplňování kuliček. Uzávěr je řešen dvojicí pevných suchých zipů a plnícím rukávem, jež je uzavřen zdrhovadlem. Díky tomuto jedinečnému řešení je vyloučené náhodné a snadné otevření plnícího otvoru dětmi.

Doplňování sedacího pytle kuličkami

Častým používáním sedacího pytle dochází ke kompresi polystyrenových kuliček a pytel se stává měkčím. Jedná se o přirozený jev a je s ním třeba počítat u všech výrobků této konstrukce. Pro doplňování prodáváme originální náhradní náplně polystyrenových kuliček. Doplňování je velmi jednoduché, přesto jej vždy provádějte dle přiložených instrukcí a v souladu s návodem na použití výrobku.

Záruka

Na všechny výrobky poskytujeme 2 roky záruky. Záruka se nevztahuje na násilné poškození (protržení, propálení atd.). Záruka se nevztahuje na kompresi (sesednutí) polystyrenových kuliček.

Materiály a zdravotní nezávadnost

Veškeré použité materiály vyhovují ČSN normám a jsou zdravotně nezávadné a antialergické. Sedací pytle jsou vyrobené ze 100% polyesterová tkaniny s pogumovanou vnitřní stěnou pro vysokou pevnost. Náplň se skládá z kuliček samozhášivého polystyrenu speciálně upraveného pro použití v interiéru.

Údržba sedacích vaků Bag4U

Potah není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění vodou mýdlovou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedáku fleky.

Pro děti

Sedací pytle nejsou určené pro děti do 5 let. Při násilném poškození sedacího pytle hrozí únik velice lehkých polystyrenových kuliček, jež může dítě vdechnout a zadusit se. Děti mladší 5 let tak mohou používat sedací pytle pouze za dohledu dospělé osoby.

Správné sezení

Pro zdravé a pohodlné posezení  v sedacím pytli je ideální před sednutím sklepat kuličky do jeho spodní části.  To provedeme chycením za opěradlo a setřepáním jako u peřiny. Opěradlo se pak při sednutí vytvaruje krásně podle zad.