Křeslo Cubic Bag4U antracit
Křeslo Cubic Bag4U červená SLEVA 30%
Křeslo Cubic Bag4U modré
Křeslo Cubic Bag4U olivová

Zboží je dostupné obvykle do týdne

Dostupnost: Do týdne
Barva:
Výrobce: Bag4U
Objem: 200 litrů
Rozměry (cm): 70 x 90 x 80 cm
Materiál: 100 % polyester se zátěrem

Běžná cena: 2 990 Kč
Ušetříte: 1 046 Kč

1 944 Kč

včetně DPH

Počet kusů:

Designer: Jan Zajíc & Bag4U team

Brilantní kubistické tvary, decentní kombinace barev, vzpřímený posez a hrany které nebolí, to jsou nová křesílka Bag4U Cubic. Křeslo Cubic je nejhranatější beanbag na světě, o který se však nikdy nezraníte.

Rozměry a váha

Rozměry: 70 x 90 x 80 cm, hmotnost: 8 kg

Materiál

Látka: 100 % polyester s vnitřní pogumovanou stěnou pro vysokou pevnost. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

Obsah balení

Obsahem balení je značková náhradní náplň polystyrenových kuliček o objemu 35 litrů.

O sedacím pytli

Sedací pytle a vaky Bag4U® jsou samonosné vaky bez pevné vnitřní konstrukce, naplněné napěněnými kuličkami polystyrenu. Díky této konstrukci se sedací pytle vždy přizpůsobí svým tvarem vašim zádům a poskytují tak velice zdravé a pohodlné sezení.

Kvalita a bezpečnost

Všechny sedací pytle jsou šité dvojitým nebo trojitým švem, jež zabraňuje roztržení sedáku ve švu a následnému úniku kuliček. Každý sedací pytel je opatřen bezpečným uzávěrem pro doplňování kuliček. Uzávěr je řešen dvojicí pevných suchých zipů a plnícím rukávem, jež je uzavřen zdrhovadlem. Díky tomuto jedinečnému řešení je vyloučené náhodné a snadné otevření plnícího otvoru dětmi.

Doplňování sedacího pytle kuličkami

Častým používáním sedacího pytle dochází ke kompresi polystyrenových kuliček a pytel se stává měkčím. Jedná se o přirozený jev a je s ním třeba počítat u všech výrobků této konstrukce. Pro doplňování prodáváme náhradní náplně polystyrenových kuliček o objemu 50 litrů. Doplňování je velmi jednoduché, přesto jej vždy provádějte dle přiložených instrukcí a v souladu s návodem na použití výrobku.

Záruka

Na všechny výrobky poskytujeme 2 roky záruky. Záruka se nevztahuje na násilné poškození (protržení, propálení atd.). Záruka se nevztahuje na kompresi (sesednutí) polystyrnových kuliček.

Materiály a zdravotní nezávadnost

Veškeré použité materiály vyhovují ČSN normám a jsou zdravotně nezávadné a antialergické. Sedací pytle jsou vyrobené z : - 100% polyesterová tkanina s pogumovanou vnitřní stěnou (PVC) pro vysokou pevnost. - syntetická useň (koženka) - náplň se skládá z kuliček samozhášivého polystyrenu

Údržba

Potah není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění vodou mýdlovou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedáku fleky.

Pro děti

Sedací pytle nejsou určené pro děti do 5 let. Při násilném poškození sedacího pytle hrozí únik velice lehkých polystyrenových kuliček., jež může dítě vdechnout a zdusit se. Děti mladší 5 let tak mohou používat sedací pytle pouze za dohledu dospělé osoby.

Správné sezení

Pro zdravý a pohodlný posez  v sedacím pytli je ideální před sednutím sklepat kuličky do jeho spodní části.  To provedeme chycením za opěradlo a setřepáním jako u peřiny. Opěradlo se pak při sednutí krásně vytvaruje podle zad .