O DOPYTLE.cz

V roce 2009 vzniká první specializovaná prodejna se sedacími pytli a designovými doplňky v Praze DOPYTLE.cz.
Koncept prodejny nabídl zákazníkům pestrou paletu služeb: doručení zboží do druhého dne, půjčovnu sedacích pytlů, zakázkovou výrobu a branding sedacích pytlů a v neposlední řadě téměř neomezené skladové zásoby.

V roce 2011 zastupujeme v ČR českou značku sedacích pytlů Bag4U, jež se stává těžištěm našich prodejů. Díky zastoupení můžeme našim zákazníkům v pravidelných akcích nabídnout výrazné slevy těchto sedacích pytlů.

Za 4 roky provozu jsme prodali přes 7 000 sedacích vaků a obsloužili úspěšně přes 6000 zákazníků. Již v roce 2010 patříme mezi 3 nejlepší prodejce sedacích vaků Fatboy. V roce 2011 a 2012 získáváme prestižní ocenění "Fatboy Best official dealer"

V dubnu 2013 zavíráme naši pražskou prodejnu v Havanské ulici z důvodů nastávající krize, nasycení trhu a orientaci zákazníků na levné náhražky kvalitních produktů nerespektujících právo duševního vlastnictví a mnohdy i zdravotní normy. Prodávat poptávané nekvalitní "fake" výrobky však jednoznačně odmítáme.

V květnu 2013 DOPYTLE.cz měníme v internetový obchod, jež i nadále bojuje za vaše pohodlí v podobě kvalitních, designových a zdravotně nezávadných sedacích pytlů.

Největším lákadlem na DOPYTLE.cz v roce 2013 jsou slevy a akce, kdy můžete ušetřit nemalé peníze, nebo dostat k zakoupeným sedacím pytlům atraktivní dárky.

Jdi do toho !

Jdi DOPYTLE !