Bag4U sedací pytel Circle růžová
Bag4U sedací pytel Circle žlutá
Bag4U sedací pytel Circle zelená
Bag4U sedací pytel Circle tm.oranžová
Bag4U sedací pytel Circle tm.oliva
Bag4U sedací pytel Circle tm.modrá
Bag4U sedací pytel Circle sv.zelená
Bag4U sedací pytel Circle sv.šedivá
Bag4U sedací pytel Circle sv.oliva
Bag4U sedací pytel Circle modrá
Bag4U sedací pytel Circle hnědá
Bag4U sedací pytel Circle sv. červená
Bag4U sedací pytel Circle bordó
Bag4U sedací pytel Circle bílá
Bag4U sedací pytel Circle antracit

Zboží je dostupné obvykle do 5 dnů.

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Barva:
Výrobce: Bag4U
Objem: 333 litrů
Rozměry (cm): průměr 110 cm výška 35cm
Materiál: 100 % polyester se zátěrem

Běžná cena: 3 990 Kč
Ušetříte: 199 Kč

3 791 Kč

včetně dopravy a DPH

Designer: Izzo Tahirovič & Bag4U team

Řada sedacích vaků "Circle" je určena pro aktivní lidi všech věkových kategorií. Zářivé barvy rozsvítí váš interiér a přinesou do vašeho interiéru léto i v zimě. Sedací vaky Bag4U Circle lze používat i v exteriéru. Musí však být umístněny na pevné a suché podložce.

Rozměry a váha

Rozměry: průměr 110 cm ,výška 35 cm, hmotnost: 8 kg

Materiál

Látka: 100 % polyester s vnitřní pogumovanou stěnou pro vysokou pevnost. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

O sedacím pytli

Sedací pytle a vaky Bag4U® jsou samonosné vaky bez pevné vnitřní konstrukce, naplněné napěněnými kuličkami polystyrenu. Díky této konstrukci se sedací pytle vždy přizpůsobí svým tvarem vašim zádům a poskytují tak velice zdravé a pohodlné sezení.

Kvalita a bezpečnost

Všechny sedací pytle jsou šité dvojitým nebo trojitým švem, jež zabraňuje roztržení sedáku ve švu a následnému úniku kuliček. Každý sedací pytel je opatřen bezpečným uzávěrem pro doplňování kuliček. Uzávěr je řešen dvojicí pevných suchých zipů a plnícím rukávem, jež je uzavřen zdrhovadlem. Díky tomuto jedinečnému řešení je vyloučené náhodné a snadné otevření plnícího otvoru dětmi.

Doplňování sedacího pytle kuličkami

Častým používáním sedacího pytle dochází ke kompresi polystyrenových kuliček a pytel se stává měkčím. Jedná se o přirozený jev a je s ním třeba počítat u všech výrobků této konstrukce. Pro doplňování prodáváme originální náhradní náplně polystyrenových kuliček. Doplňování je velmi jednoduché, přesto jej vždy provádějte dle přiložených instrukcí a v souladu s návodem na použití výrobku.

Záruka

Na všechny výrobky poskytujeme 2 roky záruky. Záruka se nevztahuje na násilné poškození (protržení, propálení atd.). Záruka se nevztahuje na kompresi (sesednutí) polystyrenových kuliček.

Materiály a zdravotní nezávadnost

Veškeré použité materiály vyhovují ČSN normám a jsou zdravotně nezávadné a antialergické. Sedací pytle jsou vyrobené ze 100% polyesterová tkaniny s pogumovanou vnitřní stěnou pro vysokou pevnost. Náplň se skládá z kuliček samozhášivého polystyrenu speciálně upraveného pro použití v interiéru.

Údržba sedacích vaků Bag4U

Potah není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění vodou mýdlovou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedáku fleky.

Pro děti

Sedací pytle nejsou určené pro děti do 5 let. Při násilném poškození sedacího pytle hrozí únik velice lehkých polystyrenových kuliček, jež může dítě vdechnout a zadusit se. Děti mladší 5 let tak mohou používat sedací pytle pouze za dohledu dospělé osoby.

Správné sezení

Pro zdravé a pohodlné posezení  v sedacím pytli je ideální před sednutím sklepat kuličky do jeho spodní části.  To provedeme chycením za opěradlo a setřepáním jako u peřiny. Opěradlo se pak při sednutí vytvaruje krásně podle zad.